Pasākums

0

Nostiprini savas digitālās prasmes

Alojas pilsētas bibliotēka no 13. līdz 18.maijam piedāvā izmantot konsultācijas digitālo prasmju apgūšanai un pilnveidošanai par e-pakalpojumu pieejamību.

0

“Digitālā nedēļa 2024” Madonas novada bibliotēkā

Madonas novada bibliotēka no 13.maija līdz 18.maijam darba dienās 10.00-18.00; sestdien 9.00-15.00 piedāvā individuālās konsultācijas digitālo prasmju pilnveidei un aicina apmeklēt Digitēku – Digitālo iespēju centru.

0

“Digitālā nedēļa 2024” Līvānu novadā

No 13. līdz 18. maijam Līvānu novada bibliotēkas aicina ikvienu piedalīties ikgadējā informatīvi izglītojošā kampaņā “Digitālā nedēļa 2024”, kas sniegs iespēju gan uzņēmumiem, gan iedzīvotājiem apgūt un attīstīt jaunas digitālās prasmes.

0

Viktorīna “Pārbaudi savas digitālās prasmes!”

“Digitālās nedēļas 2024” laikā Ogres Centrālā bibliotēka saviem lietotājiem un ikvienam interesentam piedāvā pārbaudīt savas digitālās pamtprasmes, piedaloties viktorīnā un atbildot uz jautājumiem.

0

Digitālais pārgājiens Olainē

Mācīties var ne tikai sēžot telpās pie galda, bet arī dodoties fiziski aktīvā pārgājienā tepat – mūsu Olainē. Pārgājiena laikā apgūsim dažādas prasmes, kā lietot savu viedierīci (mobīlo telefonu) jaunu zināšanu apgūšanai āra vidē.