Labākās prakses

0
Labākās prakses

Izglītojošas kiberdrošības sacensības #KiberPlēsis

#KiberPlēsis ir izglītojošas kiberdrošības sacensības 48 stundu garumā, ko rīko drošības tehnoloģiju uzņēmums CYBER CIRCLE ar mērķi raisīt jauniešos interesi un iedrošināt izvēlēties kiberdrošību kā savu nākotnes profesiju. 

  • 29. janvāris, 2024. gads
0
Labākās prakses

E-mācību platforma CloudStudy

CloudStudy ir interaktīva platforma e-mācībām tiešsaistē, kura nodrošina iespēju uzņēmumiem un organizācijām nepārtraukti, kontrolēti un garantēti nodrošināt savu lietotāju IT drošības un cita veida mācības un instruktāžas.

  • 29. janvāris, 2024. gads
0
Labākās prakses

Latvijas Kiberdrošības kompetenču kopiena

Latvijas Kiberdrošības kopiena ir Latvijas Nacionālā kiberdrošības centra iniciatīva, kas apvieno kiberdrošības izglītībā iesaistītās organizācijas no izglītības, valsts pārvaldes, biznesa un NVO sektora.

  • 30. oktobris, 2023. gads
0
Labākās prakses

Mācības pieaugušajiem

ES fondu projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” jeb Mācību pieaugušajiem mērķis ir pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci.

  • 25. oktobris, 2023. gads
0
Labākās prakses

Virtuālā kopiena – kursors.lv

Kursors.lv ir digitālo tehnoloģiju un prasmju portāls, kura mērķis  ir izglītot Latvijas iedzīvotājus par digitālās jomas aktualitātēm Latvijā un pasaulē.

  • 25. oktobris, 2023. gads
0
Labākās prakses

Latvijas reģionu digitālo prasmju partneru kopiena

2022. gada sākumā tika izveidota Latvijas reģionu digitālo prasmju kopiena ar vienotu mērķi veicināt sabiedrības digitālo prasmju izaugsmi, kā arī sekmēt pašvaldības un uzņēmumu digitālo pārveidi un inovācijas.

  • 24. oktobris, 2023. gads
0
Labākās prakses

Digitālā nedēļa Latvijā

Digitālā nedēļa ir ikgadēja  nacionāla  Latvijas digitālo prasmju informēšanas un iesaistes kampaņa, ko organizē LIKTA sadarbībā ar nacionālās digitālo prasmju partnerības partneriem. 

  • 24. oktobris, 2023. gads
0
Labākās prakses

Latvijas skolu informātikas olimpiādes

Katru gadu  Latvijas Valsts Izglītības un Satura Centrs kopīgi ar  LIKTA un ar Latvijas IKT nozares uzņēmumu atbalstu rīko  Latvijas informātikas (programmēšanas) olimpiādes.

  • 24. oktobris, 2023. gads
0
Labākās prakses

LIKTA iniciatīva “Gudrā Latvija”

2019. gadā LIKTA sadarbībā ar partneriem uzsāka iniciatīvu “Gudrā Latvija”, kuras mērķis ir izglītot Latvijas vidējo un mazo uzņēmumu vadītājus par jaunākajiem IT risinājumiem un mudināt viņus ieviest tos savos uzņēmumos, kā arī sniegt tam nepieciešamo informatīvo atbalstu.

  • 23. oktobris, 2023. gads